O nas

SaaS SystemS jest to nowa szybko rozwijająca się firma. Naszą misją jest stworzenie wiarygodnej i innowacyjnej w rozwiązaniach firmy informatycznej dostarczającej wysokiej jakości usługi i oprogramowanie dla biznesu. Podstawą sukcesu naszej firmy są nasi ludzie. Oferujemy konkurencyjne ceny w stosunku do innych agencji dzięki zastosowaniu odpowiednich metodyk zarządzania projektami. Trzon naszej działalności stanowi autorskie oprogramowanie CRM (customer relationship management) czyli zarządzanie relacjami z klientami i usprawnienie prowadzenia biznesu.

Dlaczego my?

System został zlokalizowany na rynek Polski przez firmy e5 oraz Torsoft działającą w branży informatycznej od ponad 20 lat. System powstał na bazie niemieckiego oprogramowania wyprodukowanego i rozwijanego przez firmę More7 GmbH. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w czasie wieloletniej działalności jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni poziom wiedzy merytorycznej z zakresu systemów informatycznych oraz funkcjonowania przedsiębiorstw. Rozwój nowych technologii informatycznych spowodował, że oprogramowanie dotychczas przez nas wytwarzane i użytkowane przez setki małych i średnich firm może być płynnie, z zachowaniem ciągłości historii zastępowane nowym systemem.

Pomimo bogatej funkcjonalności oraz dużej złożoności systemu jedną z najważniejszych jego cech, wynikającej z zastosowanej technologii, jest jego otwartość oraz skalowalność. System w sposób prosty można integrować z istniejącymi już firmie systemami oraz przystosować do konkretnych i specyficznych potrzeb firmy, poprzez modyfikację istniejących modułów.

Kolejną, ważną cechą systemu jest łatwy proces pozyskania i dystrybucji danych. Raz pozyskana i wprowadzana do systemu informacja jest natychmiast dostępna i wykorzystana we wszystkich modułach systemu. Dane dotyczące klientów, produktów i rynku zbierane ze wszystkich możliwych źródeł, m.in. z: – z procesu sprzedaży i obsługi klienta z dokumentów w dowolnym formacie systemu ERP lub poczty elektronicznej rejestracji rozmów telefonicznych prowadzonych przez centrale VOIP/ISDN są natychmiast dostępne dla wszystkich uprawnionych użytkowników systemu.

System jest wielojęzyczny, wielowalutowy, umożliwia pracę na wielu jednostkach miar oraz obsługuje struktury holdingowe i wielooddziałowe. Świetnie sprawdza się zarówno w firmach, które mają jedną siedzibę, jak i w przedsiębiorstwach terytorialnie rozproszonych, z dużą ilością użytkowników.

Pakiet obsługuje instytucje, firmy handlowe, usługowe, a także przedsiębiorstwa produkcyjne o różnych typach produkcji (produkcja na magazyn, na zamówienie, montaż na zamówienie, a także produkcja jednostkowa konstruowana lub konfigurowana na zamówienie). Spełnia specyficzne wymagania różnych branż.
System nie jest obiektem zamkniętym, poddawany jest ciągłym modyfikacjom i ulepszeniom. Co pewien czas powstają nowe wersje programu, w których uwzględnia się także uwagi użytkowników. Poza tym modyfikacje podyktowane są zmianami przepisów.

Najlepszą formą zapoznania się z systemem jest jego prezentacja. Zachęcamy do spotkania z naszymi konsultantami w celu bezpośredniej prezentacji systemu. W celu umówienia prezentacji prosimy o kontakt.